Siatki ogrodowe PCV  There are 13 products.

Siatki ogrodowe PCV

Siatka plastikowa ogrodnicza

Nasza oferta skierowana jest do osób, które cenią sobie porządek i schludny wygląd w swoim ogrodzie. Dlatego wśród asortymentu znajduje się także siatka plastikowa ogrodnicza, zapobiegająca przedostawaniu się na posesję dużych zwierząt, które niszczą całą roślinność. To dobre rozwiązanie dla osób mieszkających nieopodal leśnych terenów, ale nie tylko. Nasz produkt nie zaburza desingu całego ogrodu — siatka plastikowa ogrodnicza dostępna jest bowiem w różnej kolorystyce. Jej wzmocniona konstrukcja pozwoli zabezpieczyć grządki przed nadmierną ilością śniegu podczas odśnieżania podwórka. Zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą siatek plastikowych i innych ogrodniczych rozwiązań.

Siatki ogrodowe PCV

Siatka plastikowa ogrodnicza doskonale sprawdzi się jako ochrona hodowli drobiu, a także zabezpieczenie krzewów i ogrodów przed zwierzętami. Siatka dostępna jest w różnych wymiarach oraz kolorach: zielonym, pomarańczowym lub czarnym. Wykonana z poliolefinu siatka plastikowa jest lekka i trwała. Ten ogrodniczy gadżet można wykorzystać także do wzmocnienia skarp, nasypów oraz do stabilizacji gruntu.

Siatki przeciwśniegowe

Siatka przeciwśniegowa idealnie sprawdzi się nie tylko do ochrony roślin, ale też dzięki niej można zabezpieczyć drogi przed zamieciami śnieżnymi, które niejednokrotnie utrudniają życie kierowcom. Jest to siatka wielofunkcyjna, ponieważ po zimie może śmiało służyć na przykład do ogrodzenia placów budowy. Siatka przeciwśniegowa jest bardzo wytrzymała, a w naszym sklepie otrzymacie ją Państwo w bardzo przystępnej cenie.