Siatki ogrodowe PCV  There are 12 products.

Siatki ogrodowe PCV

Siatka plastikowa ogrodnicza

Nasza oferta skierowana jest do osób, które cenią sobie porządek i schludny wygląd w swoim ogrodzie. Dlatego wśród asortymentu znajduje się także siatka plastikowa ogrodnicza, zapobiegająca przedostawaniu się dużych zwierząt na posesje, które niszczą całą roślinność. Siatka plastikowa ogrodnicza dostępna jest w różnej kolorystyce, także te o wzmocnionej konstrukcji, co pozwoli zabezpieczyć grządki przed nadmierną ilością śniegu podczas odśnieżania podwórka. Zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą ogrodzeń.

Siatki ogrodowe PCV

Siaka plastikowa ogrodnicza doskonale sprawdzi się jako ochrona hodowli drobiu, a także zabezpieczenie krzewów i ogrodów przed zwierzętami. Siatka dostępna jest w różnych wymiarach, a także kolorze zielonym, pomarańczowym lub czarnym. Siatka wykonana z poliolefinu jest lekka i trwała. Można ją wykorzystać także do wzmocnienia skarp i nasypów oraz stabilizacji gruntu.

Siatki przeciwśniegowe

Siatka przeciwśniegowa idealnie sprawdzi się nie tylko do ochrony roślin, ale też dzięki niej można zabezpieczyć drogi od zamieci śnieżnych, które niejednokrotnie utrudniają życie kierowcom. Jest to siatka wielofunkcyjna, ponieważ po zimie, może śmiało służyć na przykład do ogrodzenia placów budowy. Siatka przeciwśniegowa jest bardzo wytrzymała, a w naszym sklepie otrzymacie ją Państwo w bardzo przystępnej cenie.