Tunele foliowe  There are 35 products.

Tunele foliowe

Alternatywa dla szklarni — tunele foliowe do ogrodu

W naszej ofercie znajdą Państwo zaawansowane oraz niezwykle praktyczne rozwiązania zastępujące szklarnie ogrodowe. Tunele foliowe to innowacyjny sposób ochrony roślin przed szkodnikami oraz niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi. Nasze foliaki są wykonane z wytrzymałych i odpornych materiałów, które zapewniają nie tylko długotrwałą ochronę, ale także świetną izolację termiczną – dzięki temu rośliny mogą rozwijać się zdrowo, przez co osiągane są optymalne plony. Zadbaliśmy także o doprowadzenie do środka powietrza poprzez okna wyposażone w moskitiery, dlatego nasze ogrodowe tunele foliowe gwarantują utrzymanie optymalnej temperatury, która wpływa korzystnie na mikroklimat w środku.

Tunele foliowe ogrodowe – mobilna ochrona i optymalne warunki dla rozwoju roślinności

Tunele foliowe do ogrodu są doskonałym rozwiązaniem dla osób pragnących zapewnić ochronę swojej roślinności. Montaż konstrukcji jest prosty, a całość naprawdę lekka – dzięki czemu foliową „szklarnię” można łatwo złożyć i przenieść w inną część ogrodu. Możliwość swobodnego przenoszenia ogrodowych tuneli foliowych daje pełną swobodę w planowaniu przestrzeni swojego ogrodu. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które cenią sobie elastyczność i swobodę w uprawie roślin!

TUNELE FOLIOWE Z WYTRZYMAŁEGO MATERIAŁU

Oferowane przez nas tunele foliowe wykonane są z wytrzymałego materiału PE-UV4 ze specjalnym wzmocnieniem. Doskonale nadają się do zamontowania na specjalnych stelażach, które umożliwiają ich dokładne naciągnięcie i napięcie — chroniąc tym samym przed zniszczeniem spowodowanym przez wiatr. Tunele foliowe do ogrodu zapewniają również odpowiednią wentylację oraz ochronę przed owadami. „Szklarnie” tunelowe foliowe z całą pewnością uchronią Państwa ogródek przed szkodnikami, których w naszym kraju jest naprawdę wiele. Ogrodowe tunele foliowe posiadają takie same zalety jak szklarnie tradycyjne, jednak koszt ich budowy jest znacznie niższy. Ponadto dostępne u nas tunele foliowe do ogrodu występują w różnych rozmiarach oraz kolorach.

Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem – w razie jakichkolwiek wątpliwości służymy pomocą!