Agrotkaniny  There are 35 products.

Agrotkaniny

Agrotkanina na skarpę, do ściółkowania

Agrotkanina bardzo często określana jest również jako mata ściółkująca lub mata szkółkarska. Produkt ten wykorzystywany jest w architekturze krajobrazu, ogrodnictwie, leśnictwie, rolnictwie, sadownictwie, a także budownictwie. Jeśli poszukujecie Państwo najlepszego produktu do ściółkowania – agrotkanina będzie odpowiednim wyborem. W naszym asortymencie posiadamy agrotkaniny o różnych gramaturach, w wielu rozmiarach i kolorach do wyboru. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

Zalety stosowania agrotkaniny

Agrotkanina stała się bardzo popularnym produktem, głównie ze względu na swoje liczne zalety i niezliczone możliwości zastosowania. Mata może zostać wykorzystana do eliminowania chwastów, jako bezpieczniejsza alternatywa dla środków chemicznych. Agrotkanina nie utrudnia pielęgnacji roślin ani ich nawożenia, a dzięki zwartej strukturze zachowuje odpowiednią wilgotności i temperaturę gleby. Oprócz tego agrotkanina jest niezwykle wytrzymała – grys lub inny materiał o ostrych krawędziach wysypany w ogrodzie bądź na delikatnej skarpie nie spowoduje uszkodzeń w materiale. Jest to doskonały wybór pod względem ekonomicznym. Plony dzięki agrotkaninie urosną większe, a dbanie o nie będzie tańsze, szybsze i wygodniejsze.

AGROTKANINA NA SKARPĘ I PŁASKĄ POWIERZCHNIĘ

Zaletą agrotkaniny jest to, że może zostać zastosowana na płaskim podłożu, ale także na delikatnej skarpie. Materiał ten jest bardzo wytrzymały. Doskonale chroni, ale jednocześnie przepuszcza wodę oraz składniki mineralne pochodzące z nawozów, które przenikając do gleby, odżywiają uprawiane rośliny. Wszystkich zainteresowanych kupnem agrotkaniny odpowiedniej na skarpę oraz do płaskiego podłoża zachęcamy do skorzystania z naszej atrakcyjnej oferty.