Folia do oczek 1,5mm.oczka wodnych / Geomembrana Czarna

35,00 zł

Bezpieczna i wytrzymała folia ogrodowa do oczek wodnych – kluczowy element każdego projektu wodnego

InterOgrody oferuje profesjonalną, dwuwarstwową folię hydroizolacyjną PVC zwaną geomembraną. Jest to folia o grubości 1,5 mm do uszczelniania oczka wodnego. Produkt ten nie wydziela szkodliwych substancji i jest bezpieczny dla ryb, roślinności wodnej oraz wszelkich innych stworzeń żyjących. Folia ogrodowa do oczek wodnych jest więc niezbędnym zakupem przy planowaniu nowego zbiornika wodnego.

Folia jest odpowiednia do oczka wodnego, gdyż cechuje się odpornością na:

 

 • uszkodzenia mechaniczne,
 • mróz i promienie UV,
 • starzenie się,
 • przerastanie korzeni.

 

Dodatkowo folia PVC nie przesiąka ani nie rozrywa się. Folia ogrodowa do oczek wodnych dostępna w naszej ofercie to produkt, który wyróżnia się doskonałą elastycznością. Dzięki temu idealnie przylega nawet do nierównomiernego podłoża. W przypadku niewielkich uszkodzeń możliwa jest również reperacja folii dzięki dostępnym na rynku zestawom. Właściwości oraz łatwa możliwość pozbycia się drobnej usterki sprawia, że folia do oczka wodnego to doskonałe i często wybierane rozwiązanie.

 

Profesjonalna folia do oczka wodnego – ochrona i trwałość dla każdego zbiornika

Nasza folia do oczka wodnego zgrzewana jest wyłącznie za pomocą szwajcarskich zgrzewarek firmy LEISTER – urządzeń zaprojektowanych specjalnie do tego celu. Dzięki temu zapewniamy gwarancję jakości i trwałości naszego produktu. Oferowana przez nas folia ogrodowa to idealny wybór do oczek wodnych!

W asortymencie sklepu InterOgrody znaleźć można folie do oczka wodnego o grubości:

 

 • 0,5 mm,
 • 1,0 mm,
 • 1,5 mm,
 • 2 mm.

 

Dlaczego warto nas wybrać?

 

 • Doświadczenie – od lat zajmujemy się sprzedażą folii do oczek wodnych. Wiemy, czego oczekują nasi klienci.
 • Transport – oferujemy dostarczenie zamówionych produktów szybko i tanio pod wskazany adres.
 • Gwarancja – na nasze produkty udzielamy gwarancji, co jest potwierdzeniem ich wysokiej jakości.

 

Zamówioną folię ogrodową do oczka wodnego przygotowujemy według potrzeb klienta. Płachtę docinamy na dowolny wymiar z pasów o szerokości 2 m. Zamówiony produkt wysyłamy za pośrednictwem renomowanej firmy kurierskiej, zapewniając szybkie i bezpieczne dostarczenie folii do oczka wodnego na wskazany adres.

 

Przykładowe zastosowanie folii do oczka wodnego:

 

Folia ogrodowa może zostać użyta zarówno do zabezpieczenia oczka wodnego, jak i zbiorników retencyjnych. Doskonale sprawdzi się także do uszczelniania zbiorników wodnych oraz zbiorników ppoż. Nasza folia ogrodowa do oczek wodnych, ze względu na swoją wyjątkową trwałość, posłuży Państwu przez długie lata.

Cena podana jest za 1 m² folii 1,5 mm.