Online only

MEBLE OGRODOWE ALUMINIOWE Alabama 4+1

18 900,00 zł

ELEGANCKIE I EKSKLUZYWNE MEBLE WYPOCZYNKOWE  ALABAMA

More details

Opis produktu

Zestaw wypoczynkowy dla 4 ALABAMA posiada wszystkie cechy charakterystyczne tej właśnie marki. Luksusowy mebel ogrodowy ma nie tylko służyć swoim komfortem, ale też inspirować do podnoszenia jakości życia. Zdecydowanie nie są to meble dla każdego, jednak świetnie sprawdzą się w każdej przestrzeni tarasowej. Nowoczesna elegancja całej kolekcji zdecydowanie jest widoczna w tej propozycji!

Ciemne tekstylia połączone z ciepłym drewnem teakowym to kwintesencja naturalności i komfortu – perfekcyjnej mieszanki, której dostarczy zestaw wypoczynkowy. Świetnie sprawdzi się zarówno pod dachem, jak i przy basenie – w pełnym słońcu prezentuje się zdecydowanie najlepiej. Rozsiądź się na nim wygodnie i rozkoszuj się letnimi promieniami słońca na swoim ciele, sącząc orzeźwiające napoje!

Podaruj sobie odrobinę luksusu w każdej przestrzeni – dowolnie skonfiguruj ustawienie mebli i ciesz się ich formą każdego dnia. W zestawie znajduje się 3-osobowa sofa, 2 fotele i stolik kawowy – to właśnie on może zostać największą atrakcją wieczoru za pomocą swojego poręcznego schowka – możesz go wykorzystać dowolnie, jednak najlepiej sprawdzi się jako pojemnik na lód, który schłodzi napoje przed nadejściem gości.

Nowoczesna grafitowa barwa malowanego proszkowo aluminium pięknie kontrastuje z teakowym drewnem – połączenie tych dwóch cech wraz z ażurową formą jest świetną propozycją dla każdego, kto ceni sobie współczesne rozwiązania obecne w przestrzeni. Zestaw wypoczynkowy dla 5 ALABAMA pozwoli Ci osiągnąć pełnię luksusu – ta inwestycja zdecydowanie się opłaci!

Wymiary:

Sofa
Szerokość: 220 cm
Głebokość: 81 cm
Wysokość: 61 cm

Fotel

Szerokość: 84 cm
Głebokość: 81 cm
Wysokość: 61 cm

Stolik kawowy
Długość: 105 cm
Szerokość: 81 cm
Wysokość: 41 cm

Dostawa:

5 dni