Meble ogrodowe aluminiowe Ibiza 150 cm Grey / Window Grey 6+1

2 090,00 zł

ELEGANCKIE I EKSKLUZYWNE MEBLE OGRODOWE

More details

OPIS

Meble ogrodowe Ibiza zostały zaprojektowane tak, by zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Są to meble niezwykle funkcjonalne, a jednocześnie bardzo gustowne. Materiały, z których je wykonano są wyjątkowo odporne na nieprzyjazne warunki pogodowe.

Konstrukcję stołu oraz krzeseł stanowi wysokiej jakości aluminium, malowane metodą proszkową. W oferowanym zestawie blat stołu wykonany jest z nieabsorbujących wody desek kompozytowych WPC, używanych między innymi do produkcji nowoczesnych systemów tarasowych i elewacji. Najważniejszym elementem konstrukcyjnym stołu są 4 profile aluminiowe w kształcie litery „U”. Ich zastosowanie sprawia, że po zmontowaniu całości stół jest wyjątkowo stabilny! Takie rozwiązanie pozwoliło na uzyskanie wolnej przestrzeni pod stołem i uniknąć niepotrzebnych dodatkowych konstrukcji przeszkadzających w wygodnym korzystaniu z mebli.

Meble ogrodowe Ibiza nie wymagają specjalnej konserwacji. Można je łatwo wyczyścić ciepłą wodą z dodatkiem łagodnego detergentu. Zestaw po złożeniu zajmuje niewiele miejsca i łatwo go przechowywać po sezonie, co sprawia, że jest bardzo praktyczny.

Składane krzesła z siedmiopozycyjną regulacją oparcia, tapicerowane są dwustronnie tkaniną typu texteline, która nie płowieje, nie ulega trwałemu odkształceniu, szybko schnie. Pięciokrotnie pikowane oparcie oraz czterokrotnie pikowane siedzisko idealnie komponuje się z blatem stołu. Odpowiednio grube wypełnienie z watoliną użyte do produkcji krzeseł znacznie podnosi komfort użytkowania.

DANE TECHNICZNE

Liczba osób:6
Materiał konstrukcyjny:aluminium malowane proszkowo
Pokrycie:siedziska i oparcia krzeseł wykonane z tkaniny texteline wypełnionej watoliną, pikowane
Kolor:konstrukcja: szary / pokrycie: szary
Wymiary stołu (szer. x dł. x wys.) lub (średn. x wys.):90 cm x 150 cm x 75 cm
Blat stołu / stolika:deska kompozytowa WPC
Wymiary krzesła (szer. x gł. x wys.):57 cm x 68 cm x 106 cm
Szerokość wewn. siedziska:44 cm
Głębokość wewn. siedziska:44 cm
Wysokość siedziska:43 cm
Szerokość wewn. oparcia:44 cm
Wysokość wewn. oparcia:64 cm
Zakres regulacji:oparcie - 7 pozycji
Maksymalne obciążenie:120 kg
Wymiary po złożeniu (szer. x gł. x wys.):55 cm x 16 cm x 85 cm (krzesło)
Dodatkowe informacje:• stół wymaga skręcenia (blat w całości)• komplet wysyłany przesyłką wielopaczkową
W komplecie:stół, 6 krzeseł, śruby montażowe do stołu, klucz do śrub